Brasil
Canada
Deutschland
España
Italia
France
Nederland
Polska
United Kingdom
USA

Tester aplikacji mobilnej

Wyspiańskiego 10, Poznań

Symetria realizuje projekty z zakresu User Experience i e-marketingu dla największych polskich i międzynarodowych marek. Wykonujemy usługi w kraju oraz na całym świecie, jako członek światowej organizacji UXalliance. Pracujemy dla marek takich jak Orange, Credit Agricole, Lexis Nexis, Philip Morris, Boston Scientific, BZ WBK, PZU, LOT.

Jednym z autonomicznych projektów w Symetrii jest Vitalia.pl (http://vitalia.pl) – największy w Polsce serwis internetowy związany ze zdrowym odżywianiem i treningami, odwiedzany przez ponad 2 mln UU miesięcznie. Firma zatrudnia obecnie ponad 40 osób (jesteśmy częścią http://symetria.pl).

Kolejnym naszym projektem jest Fitatu - to najlepsza polska apka do liczenia kalorii i planowania posiłków. Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu Testera, który pomoże nam ogarnąć rozrastające się funkcje apki i wychwyci niedoskonałości, zanim zrobią to nasi użytkownicy.

Oferujemy
  • wynagrodzenie 2000-5000 zł na rękę (umowa o pracę, odpowiednio B2B) w zależności od doświadczenia ze ścieżką rozwoju i jawnym planem podwyżek
  • 11 dni prywatnych labsów (realizacja własnych pomysłów) i szkoleń/konferencji rocznie
  • praca w scrumie w sympatycznym zespole
  • innowacyjny i rozwojowy projekt – zamierzamy podbić świat!
  • bardzo dobrze skomunikowane biuro w ścisłym centrum
  • konsola Xbox, piłkarzyki, świetna kawa z ekspresu oraz wybór herbat gratis!
  • dodatki socjalne (m.in. opieka zdrowotna, karta Multisport)
  • wysokiej jakości sprzęt do pracy (dostajesz co potrzebujesz)
  • narzędzia (*storm, github, saucelab itd.)
  • niska rotacja – słuchamy potrzeb pracowników i staramy się je realizować
Obowiązki
  • tworzenie i utrzymywanie scenariuszy testowych
  • testowanie manualne/eksploracyjne/regresywne
  • tworzenie testów automatycznych w oparciu o scenariusze testowe (znajomość narzędzia Appium)
  • refaktoryzacja
  • usprawnianie jakości oprogramowania w procesie developerskim
  • tworzenie i analiza dokumentacji testowej
  • koordynacja pracy zespołu podczas testów przed releasem
  • przygotowywanie metryk, tworzenie raportów do zaprezentowania podczas międzyzespołowych prezentacji
Wymagania
  • minimum 1 rok doświadczenia w testowaniu
  • rzetelność i skrupulatność, drążenie programistycznej skały
  • znajomość narzędzi i metodyk do tworzenia, zarządzania i uruchamiania testów
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • podstawowa znajomość w pracy z Selenium
  • podstawowa znajomość systemów iOS i android
  • praca w biurze w Poznaniu
Mile widziane
  • certyfikat ISTQB
  • doświadczenie w pracy z git
  • umiejętność progamowania w javascript(pisanie skryptów testów automatycznych)
  • znajomość platformy Cordova/Phonegap
  • doświadczenie z metodykami AGILE (SCRUM) oraz KANBAN
Jak aplikować?

Prosimy o przesłanie swojego CV na adres email: sylwester@fitatu.com wraz z podaniem numeru referencyjnego REK/062017/FIT/QA.

Prosimy o dopisanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”