Brasil
Canada
Deutschland
España
Italia
France
Nederland
Polska
United Kingdom
USA

Administrator linux, devops

Wyspiańskiego 10, Poznań

Symetria realizuje projekty z zakresu User Experience i e-marketingu dla największych polskich i międzynarodowych marek. Wykonujemy usługi w kraju oraz na całym świecie, jako członek światowej organizacji UXalliance. Pracujemy dla marek takich jak Orange, Credit Agricole, Lexis Nexis, Philip Morris, Boston Scientific, BZ WBK, PZU, LOT.

Jednym z autonomicznych projektów w Symetrii jest Vitalia.pl (http://vitalia.pl) – największy w Polsce serwis internetowy związany ze zdrowym odżywianiem i treningami, odwiedzany przez ponad 2 mln UU miesięcznie. Firma zatrudnia obecnie ponad 60 osób (jesteśmy częścią http://symetria.pl).

W związku z dynamicznym rozwojem projektu Fitatu (http://fitatu.com) poszukujemy do pracy w poznańskim biurze adminów/devopsów.

Oferujemy
  • wynagrodzenie B2B w zależności od doświadczenia(do 11tys +VAT)
  • do 4 tygodni innowacji(realizacja własnych pomysłów) + szkolenia/konferencje
  • innowacyjny i rozwojowy projekt – zamierzamy podbić świat!
  • bardzo dobrze skomunikowane biuro w ścisłym centrum
  • konsola Xbox, piłkarzyki, świetna kawa z ekspresu oraz wybór herbat gratis!
  • dodatki socjalne (m.in. opieka zdrowotna, karta Multisport)
  • wysokiej jakości sprzęt do pracy (dostajesz co potrzebujesz)
  • niska rotacja – słuchamy potrzeb pracowników i staramy się je realizować
  • nasze technologie: php7(symfony 3.3), jenkins, phpunit, percona, redis, rabbitmq, neo4j, elasticsearch, cassandra, kibana, grafana, zabbix, docker
  • ruch ~ 4,5 mln zapytań do api/dzień
Obowiązki
  • Administrowanie serwerami z systemami linux
  • Utrzymywanie dokumentacji rozwiązań
  • Utrzymywanie testów środowisk
  • Utrzymywanie procesów ciągłej integracji
Wymagania
  • minimum 1 rok doświadczenia
  • doświadczenie z docker
  • rzetelność
  • praca w biurze: Wyspiańskiego 10, 60-749 Poznań
Mile widziane
  • doświadczenie z mysql(cluster), rabbitmq, redis, elasticsearch, cassandra
  • doświadczenie z puppet, docker-registry
  • doświadczenie z metodykami AGILE (SCRUM)
Jak aplikować?

Prosimy o przesłanie swojego CV na adres email: sylwester@fitatu.com wraz z podaniem numeru referencyjnego REK/201801/FIT/ADM.

Prosimy o dopisanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”